NAŠI I NAŠE NA IZBORIMA

Sanja Renić – Zenica

Sanja Renić je nositeljica liste Naše stranek za Gradsko vijeće Zenice.

Vildana Dedić – Zenica

Vildana Dedić je kandidatkinja Naše stranke za gradonačelnicu Zenice.

Suad Slipčević – Visoko

Suad Slipčević je nosilac liste Naše stranke za Općinsko vijeće Visoko.

Nusret Ćurović – Lukavac

Nusret Ćurović je nosilac liste Naše stranke za Općinsko vijeće Lukavac.

Zvjezdan Karadžin – Tuzla

Zvjezdan Karadžin je nosilac liste Naše stranke za Gradsko vijeće Tuzla.

Adnan Burina – Tuzla

Adnan Burina je kandidat Naše stranke za gradonačelnika Tuzle.

Vibor Handžić – Stari Grad

Vibor Handžić nosilac liste Naše stranke za Općinsko vijeće Starog Grada.

Tarik Jažić – Stari Grad

Tarik Jažić je kandidat Naše stranke za načelnika Starog Grada.

Ermin Osmanagić – Sanski Most

Ermin Osmanagić je nosilac liste Naše stranke za Općinsko vijeće Sanskog Mostar.

Elvir Rožajac – Vareš

Elvir Rožajac je nosilac liste Naše stranke za Općinsko vijeće Vareš.

Vildana Bešlija – Novo Sarajevo

Vildana Bešlija je nositeljica liste Naše stranke za Općinsko vijeće Novo Sarajevo.

Amela Topuz – Novi Grad

Amela Topuz - Novi Grad je nositeljica liste Naše stranke

Lejla Brčić – Novi Grad

Lejla Brčić je kandidatkinja Naše stranke za načelnicu Novog Grada

Samir Imamović – Novo Sarajevo

Samir Imamović je kandidat Naše stranke za načelnika Novog Sarajeva.

Elvis Vreto – Ilidža

Elvis Vreto je nosilac liste Naše stranke za Općinsko vijeće Ilidža.

Anes Mašić – Ilidža

Anes Mašić je kandidat Naše stranke za načelnika Ilidže.

Mirsad Čamdžić – Gračanica

Mirsad Čamdžić je nosilac liste Naše stranke za Općinsko vijeće Gračanice.

Amir Hasičević – Gračanica

Amir Hasičević je kandidat Naše stranke za načelnika Gračanice.

Emir Baščelija – Goražde

Emir Baščelija je nosilac liste Naše stranke za Općinsko vijeće Goražde.

Neno Zuko – Goražde

Neno Zuko je kandidat Naše stranke za načelnika Goražda.

Esad Hasanamidžić – Doboj-Istok

Esad Hasanamidžić je nosilac liste Naše stranke za Općinsko vijeće Doboj-Istok.

Amela Kuskunović – Centar

Amela Kuskunović je nositeljica liste Naše stranke za Općinsko vijeće Centar.

Admir Bukva – Centar

Admir Bukva je kandidat Naše stranke za načelnika Centra.

Nurudin Osmanović – Bihać

Nurudin Osmanović je nosilac liste Naše stranke za Gradsko vijeće Bihaća.

Zdravko Radošević – Bosanski Petrovac

Zdravko Radošević je nosilac liste Naše stranke za Općinsko vijeće Bosanski Petrovac.

Edin Mašić – Bihać

Edin Mašić je kandidat Naše stranke za gradonačelnika Bihaća.

Izet Arnautović – Bosanska Krupa

Izet Arnautović je nosilac liste Naše stranke za Općinsko vijeće Bosanske Krupe.

Nijaz Šehović – Vogošća

Nijaz Šehović je nosilac liste Naše stranke za Općinsko vijeće Vogošća.